BEZPŁATNA KONSULTACJA

POZNAJ POTENCJALNE KORZYŚCI ZE ZWROTU ZAGRANICZNEGO PODATKU VAT DLA TWOJEJ FIRMY

Popraw wynik finansowy i płynność.
Maksymalizuj korzyści, bez dodatkowego ryzyka.

Popraw wynik finansowy i płynność.
Zmaksymalizuj korzyści, minimalizując ryzyko.

Firmy na całym świecie, rok w rok, pozostawiają duże sumy zagranicznego podatku VAT w zapłaconych fakturach. Częstokroć firmy nie chcą podejmować się przeprowadzenia procesu odzyskanie zagranicznego podatku VAT, ze względu na brak zasobów i chęć uniknięcia dodatkowego ryzyka. Wiele firm nie korzysta ze wszystkich możliwych sposobów na poprawę swojej rentowności i ma trudności w sprostaniu różnym wymogom formalno-prawnym związanym z odzyskiwaniem podatku VAT z zagranicy.

Nasi eksperci są do Państwa usług. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się jak możemy pomóc Twojej firmie zmaksymalizować korzyści finansowe, jednocześnie minimalizując ryzyko popełnienia jakichkolwiek błędów. Dla nas odzyskiwanie podatku VAT z zagranicy to chleb powszedni.

Co roku firmy pozostawiają duże sumy podatku VAT na papierze zamiast je odzyskać. Działalność międzynarodowa firm częstokroć nie korzysta ze wszystkich możliwych sposobów na poprawę rentowności i ma trudności w sprostaniu różnym wymogom formalno-prawnym. Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie zmaksymalizować korzyści finansowe jednocześnie minimalizując ryzyko popełnienia błędów.

Umów rozmowę z naszym doradcą.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Wkrótce odezwiemy się do Państwa.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku niniejszym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa CBP Sp. z.o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie [02-806], ul. Albatrosów 15A. Zapoznaj się z naszą
  Polityką Prywatności.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.

  Uzyskasz odpowiedzi na takie pytania jak te poniżej:

    Czy moja firma może ubiegać się o zwrot zagranicznego podatku VAT?

    Ile zagranicznego podatku VAT możemy odzyskać?

    Jakie pozycje kosztowe kwalifikują się do zwrotu?

    Czy moja firma spełnia wymagania formalno-prawne związane z podatkiem VAT?

  Oto niektóre firmy z długiej listy naszych klientów:

  Oto niektóre firmy z długiej listy naszych klientów:

  CASH BACK pracuje z nami od 2009 na różnych projektach związanych z zagranicznym podatkiem VAT. Zawsze jesteśmy zadowoleni z ich pracy, dlatego szczerze polecamy ich usługi innym.

  Elżbieta Stawarek, Dyrektor Finansowy, Juki